آسمون | نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری آتلیه، عکاسی و فیلمبرداری
نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری در آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

اعجاز دوربین پس از محصور نمودن قلب انسان ها در پرده نقره ای، گامی فراتر گذاشت و جلوه و افسون خود را در صنایع و کسب و کارها به نمایش گذاشت. کمتر کسی است که از تصاویر و تبلیغات تجاری شرکت های بزرگ به وجد نیامده باشد. عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای یکی از مهمترین رموز موفقیت برند های جهانی است. در محیط آنلاین امروزی، داشتن یک هویت بصری قوی و منسجم برای کسب و کارها بیشتر از هر زمانی احساس می شود. مشتریان بالقوه، روزانه به طور سیری ناپذیری در میان صدها تصویر و ویدیو پیمایش می‌کنند. هیچ چیز بهتر از عکس های با کیفیت، نمی تواند داستان برندتان را بیان کند.
درآمد جهانی حاصل از تجهیزات عکاسی و فیلم، در پایان سال 2022 به 18.97 میلیارد دلار خواهد رسید. انتظار می رود درآمد این بازار با نرخ رشد سالانه 8.78 درصدی، از مرز 28 میلیارد دلار تا سال 2026 عبور کند. هرچند که از حجم بازار فیلم و عکاسی در ایران آمار دقیقی وجود ندارد اما می توان ادعا کرد ایران از نخستین کشور هایی بود که ثبت تصویر با دوربین عکاسی را آغاز کرد. بر طبق اسناد به جای مانده، اولین عکسبرداری در زمان ولیعهدی ناصرالدین شاه در تبریز انجام شده است.
نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری آسمون امکانات ویژه ای را به مالکان آتلیه و فروشندگان دوربین و تجهیزات جانبی پیشنهاد می کند.

نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری در آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
حسابداری آسان

غالبا سر و کار داشتن با اعداد و ارقام برای کسانی که در حرفه های هنری مشغول به فعالیت هستند، کاری دشوار و کلافه کننده است. تیم نرم افزار ابری آسمون، با ارائه یک خدمت جدید؛ انجام تمامی عملیات حسابداری، انبارداری و فروش را بحدی آسان و ساده کرده است که هر فرد؛ بدون نیاز به دانش تخصصی خاصی، براحتی و سهولت می تواند از آن استفاده کند. در صفحه اصلی نرم افزار، از منوی حسابداری می توان تک تک عملیات مربوط به ثبت سند حسابداری، گزارش اسناد، محاسبه تراز حساب ها، مدیریت چک و موارد دیگر را انجام داد.

مدیریت جامع روابط مشتری(CRM)

نرم افزار آسمون، با ارائه امکان ثبت لیست مشتریان، به ارتباطات با مشتری نظم می دهد. با تعریف معیارهای مشخصی می توان مشتریان را در گروه های متفاوت سطح بندی کرد و برای هر کدام خدماتی مانند کارت هدیه، تخفیف و یا سرویس پیامک لینک پرداخت آنلاین در نظر گرفت. همه این کارها از طریق منوی مشتری مداری نرم افزار قابل انجام است.

افزودن محصول بصورت طبقه بندی شده

در ابتدای مقاله، در مورد تنوع خدمات، برندها و لوازم جانبی صنعت عکاسی و فیلم صحبت کردیم. در منوی محصولات نرم افزار می توان لیست محصول، تنوع محصول، تخفیف و مالیات را تعریف نمود. از طریق منوی محصولات، امکان آپلود لیست اکسل محصولات بصورت یکجا در نرم افزار فراهم شده است. همچنین امکان اضافه نمودن دستی محصول نیز در این بخش وجود دارد.

راه اندازی فروشگاه آنلاین امن

فضای دیجیتال، امکانات فراوانی را برای نمایش و تبلیغ محصول و خدمات به کسب و کارها ارائه می کند. یکی از این قابلیت ها، ایجاد فروشگاه اینترنتی است. تیم آسمون امکان ایجاد فروشگاه آنلاین را برای آتلیه دارها و فروشندگان لوازم عکاسی و فیلمبرداری فراهم آورده است. در وبسایت فروش اینترنتی آسمون، هر صنفی می تواند لوگو و طراحی مخصوص خود را داشته باشد و در کنار بهره مندی از وبسایتی ریسپانسیو و امن، از خدمات شخصی سازی و درگاه امن پرداخت آن لذت ببرد.

نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری
در آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
نرم افزار حسابداری ابری آسمون بعلت استفاده از فناوری رایانش ابری نیاز به زیرساخت خاصی ندارد و با ارائه نسخه اندرویدی، در موبایل هم قابل استفاده است دموی رایگان نرم افزار صندوق فروشگاهی ابری آسمون