onlineshop

attari

آسمون | نرم افزار رایگان فروشگاه اینترنتی
نرم افزار رایگان


مقالات مرتبط

این مطالب هم پیشنهاد می شوندشبکه های اجتماعی

از طریق لینک های زیر با ما همراه شویدخبرنامه

اگر دوست دارید از مطالب جدید باخبر شوید، ایمیل خود را وارد کنید

نرم افزار رایگان فروشگاه اینترنتی

بررسی ها نشان می دهند که فروش اینترنتی در سال 2010، کمتر از 5 درصد کل معاملات خرده فروشی ها را به خود اختصاص داده بود. تا سال 2020، با رشد مستمر تجارت الکترونیک، این تعداد بیش از سه برابر شده و به 18 درصد رسیده است. بیشتر این رشد در سال 2020 اتفاق افتاد، زمانی که فروش تجارت الکترونیک تا 44 درصد افزایش یافت. رشد تجارت الکترونیک ممکن است کند شود، اما خرده‌فروشی های آنلاین همچنان رو به رشد هستند.

با راه اندازی فروشگاه آنلاین، محدودیت های مکانی و زمانی بطور کامل از بین می رود و زمینه برای دسترسی به طیف عظیمی از مشتریان بالقوه در فضای اینترنت فراهم می گردد. بواسطه گسترش استفاده از فناوری دیجیتال، رفتار مصرف کنندگان هم تغییراتی زیادی پیدا کرده است. بطور مثال خریداران معمولا قبل خرید محصول به جستجوی اطلاعات در فضای اینترنت می پردازند. در صورتی که وبسایت های فروش آنلاین بتوانند اطلاعات درست و مطمئنی ارائه دهند و زمینه را برای ارسال بموقع محصول فراهم نمایند، مشتری اقدام به خرید خواهد کرد. اخیرا استفاده از نرم افزارهای حسابداری و فروشگاهی در فروشگاههای آنلاین کاربرد فراوانی پیدا کرده اند. در این مقاله قصد داریم نرم افزار رایگان آسمون که بر مبنای رایانش ابری کار می کند و مناسب آنلاین شاپ است را معرفی نماییم.

نکاتی جهت راه اندازی فروشگاه آنلاین


 • 1-محصولات جذاب ارائه دهید
  2- مخاطب خاص خود را شناسایی کنید
  3-ترافیک ورودی به سایت خود را از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تقویت کنید
  4-با تاکید بر قابلیت های ویژه محصول، نرخ تبدیل به فروش را افزایش دهید
  5-اعتماد را در مشتری با ارائه ضمانت های معتبر تقویت کنید
  6-خدمات پس از فروش کاملی ارائه دهید

  کاربردهای نرم افزار رایگان آسمون
  در فروشگاه اینترنتی

  راه اندازی فروشگاه آنلاین
  مدیریت جامع روابط مشتری(CRM)
  حسابداری و انبارداری آسان


  بخش مهمی از وظایف صاحبان آنلاین شاپ ها، تامین به موقع محصولات و ارسال دقیق آنها به مشتریان نهایی است. به سبب اینکه مشتریان به فروشگاههای اینترنتی اعتماد کمتری نسبت به فروشگاهایی فیزیکی دارند، با تامین و ارسال به موقع کالا و ایجاد ضمانت های معتبر، می توان این خلا را برطرف نمود و مشتریان بالقوه را برای خرید ترغیب کرد. بخش حسابداری نرم افزار ابری آسمون، به صاحبان فروشگاه های آنلاین کمک می کند به طور منظم در جریان اطلاعات کسب و کار خود قرار بگیرند و به تمامی گزارشات حسابداری مانند سود ناویژه، گزارش خرید و فروش، تنظیم تراز حساب ها و غیره دسترسی داشته باشند. علاوه بر اینها در قسمت انبارداری نرم افزار، می توان وضعیت دقیق موجودی کالاها، ورود به انبار، لیست خروجی ها و هم چنین جابجایی بین انبارها را بررسی نمود. اطلاع بموقع از موجودی کالا سبب می شود تامین و ارسال محصول به سرعت و دقت بالایی انجام گردد و زمینه برای ایجاد رضایت در مشتری و تکرار خرید فراهم شود.

  نرم افزار رایگان آسمون، علاوه برای ارائه خدمات بالا، سرویس های متنوع دیگری نظیر مدیریت منابع انسانی، خدمات چند شعبه ای و ثبت فاکتور برگشتی را در محیط خود دارد. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با فضای نرم افزار، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.