آسمون | صندوق فروشگاهی آنلاین در لوازم یدکی خودرو
نرم افزار حسابداری تحت وب در کارواش

لوازم یدکی در صنعت خودرو حتی در دوران بحران اقتصادی هم رونق خود را از دست نمی‌دهد. با توجه به اینکه بحران اقتصادی باعث می‌شود افراد توانایی مالی کمتری برای خرید خودروی جدید داشته باشند، سعی می‌کنند خودروهای قدیمی خود را حفظ نمایند و برای سالم نگه داشتن آنها، به لوازم یدکی بیشتری نیاز پیدا می کنند. در دوران شکوفایی اقتصادی نیز تعداد فروش خودرو بیش تر می شود و در نتیجه تقاضای خدمات نیز افزایش پیدا می کند. از آنجایی که صنعت تولید لوازم یدکی خودرو، موتورسیکلت و معمولا در کارخانه‌های بزرگ متمرکز است، قبل از راه ‌اندازی فروشگاه لوازم یدکی، باید بازار را بخوبی بشناسید و مراحل ایجاد فروشگاه لوازم یدکی خودرو را به‌ درستی طی کنید.

استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین که قابلیت برنامه ریزی دقیق خرید و فروش، انبارداری و مدیریت مشتری را دارد یکی از راه‌هایی است که می تواند چشم انداز مناسبی برای توسعه کسب و کار پیش روی مدیران قرار دهد.
امکانات سخت افزاری مورد نیاز
برای فروشگاه لوازم یدکی خودرو
بارکد خوان

با استفاده از بارکد خوان، عملیات فروش آسان و سریع می شود و اشتباهات احتمالی در اعلام قیمت به مشتری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. با وجود اینکه، امکان ثبت دستی بارکد هریک از اقلام یدکی در نرم افزار فروشگاهی وجود دارد، اما اینکار سخت و زمانبر است. بجای ثبت دستی، می توان یک فایل اکسل از بارکد لوازم یدکی را تهیه کرد و در کمتر از چند دقیقه آن را در نرم افزار فروشگاهی آپلود نمود. با اتصال بارکدخوان به صندوق فروشگاهی، می توان از میزان موجودی، قیمت و تخفیف ها باخبر شد و اطلاعات دقیق موجودی کالا، کالاهای پرفروش و اسناد انبارداری را در اختیار داشت.

چاپگر

علاوه بر دستگاه بارکد خوان، وجود یک دستگاه چاپگر حرارتی در فروشگاه ضروری است. ارائه ریز قیمت و محصولات خرید شده به مشتری در قالب یک رسید باعث ایجاد اعتماد و رضایت در مشتری می شود. یک پرینتر مناسب که هماهنگ با دستگاه بارکدخوان و صندوق فروشگاهی است در فرآیند فروش بسیار کمک کننده خواهد بود.

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی هوشمند، می تواند تاثیر بسیار زیادی در تنظیم سیستم حسابداری و نظم ظاهری فروشگاه داشته باشد. با استفاده از صندوق فروشگاهی، فرآیند خرید و فروش اقلام با سرعت بیشتری انجام می شود و زمان انتظار برای انجام فرآیند خرید برای مشتریان کاهش چشمگیری خواهد داشت.

نرم افزار فروشگاهی ابری
صندوق فروشگاهی سیار فراسو
درگاه سیمکارت نسل 4
دارای چاپگر حرارتی
نرم افزار اختصاصی
مجهز به کارت خوان
اطلاعات بیشتر
نرم افزار فروشگاهی ابری
صندوق فروشگاهی فراسو
دارای چاپگر حرارتی
قیمت مناسب
نرم افزار اختصاصی
مجهز به نمایشگر لمسی
اطلاعات بیشتر
صندوق فروشگاهی آنلاین
برای فروشگاه لوازم یدکی خودرو
انبارداری

همانطور که در بالا اشاره کردیم انبارداری در فروشگاه های لوازم یدکی خودرو اهمیت بسیاری دارد. نرم افزاری که بتواند تمامی عملیات انبارداری مانند وارد کردن محصولات به انبار و کنترل بهتر آنها از لحظه دریافت تا لحظه تحویل، اطلاع از مقدار موجودی کالا در انبار، مقدار مصرف آن و جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌ را به سادگی و تنها با چند کلیک انجام دهد، بسیار مفید خواهد بود.

حسابداری

با استفاده از نرم افزار ابری آسمون، می توان عملیات حسابداری را براحتی انجام داد. ثبت و گزارش سند حسابداری، تنظیم و تراز حساب‌ها، گزارش گردش حساب‌ها، محاسبه سود ناویژه و تسویه حساب مشتریان از جمله اقداماتی است که می توان به سهولت در نرم افزار حسابداری انجام داد.

مشتریان

در یک فروشگاه لوازم یدکی غالبا دو نوع مشتری وجود دارد: مشتریان معمولی (که برای خودروی خود قطعه خریداری می کنند و معمولا تعداد دفعات کمتری خرید دارند) و تعمیرکارها. چون تعمیرکارها، حجم زیادی از لوازم یدکی را خریداری می کنند معمولا انتظار دریافت تخفیف بیشتری نیز دارند. در این شرایط، فروشنده لوازم یدکی باید بتواند بین تعمیرکارها و مشتریان معمولی تفاوت قائل شود. قابلیت ثبت اطلاعات هر یک مشتریان و طبقه بندی آنها، سبب می شود فعالیت های فروش و بازاریابی بهره وری بیشتری داشته باشند. کاربر نرم افزار می تواند در زمان فروش با وارد کردن نام یا شمارۀ مشتری خیلی سریع به همۀ اطلاعات او دسترسی پیدا کند. اینکار، بویژه در مورد تعمیرکاران اهمیت بیشتری دارد و باعث می شود حساب های مشتریان معمولی و تعمیرکاران باهمدیگر تداخل پیدا نکند. از کارهای دیگری که می توان انجام داد اختصاص حساب اعتباری به مشتریان مهم است. با ایجاد حساب اعتباری، می توان امکان خرید اعتباری را به آنها پیشنهاد داد تا بتوانند در فواصل زمانی مشخص حساب خود را تسویه کنند. خرید اعتباری سبب ارتباط نزدیک تر مشتریان مهم با فروشگاه می شود و احتمال جذب آنها، توسط رقبا به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند.

گزارش

دسترسی به گزارش های دقیق و به روز از وضعیت کسب و کار، می تواند در موفقیت فروشگاه تاثیر فروانی داشته باشد. انتظار می رود تصمیمی که براساس داده های واقعی اتخاذ شده، نتایج قدرتمندی را به ارمغان بیاورد. نرم افزار حسابداری ابری آسمون، امکان نظارت لحظه‌ای به تمامی گزارشات مربوط به کسب و کار را فراهم می کند و به مدیر فروشگاه این امکان را می دهد تا بطور دقیق اطلاعات مربوط به بخش های مختلف فروشگاه را دریافت کند و تصمیم گیری های لازم را بگیرد.

نرم‌افزار ابری آسمون برای کارواش خودت قابلیت‌های آسمون رو بررسی کن! دسترسی رایگان به صندوق فروشگاهی آنلاین آسمون