آسمون | نرم افزار حسابداری ابری موبایل
نرم افزار حسابداری ابری آسمون در فروشگاه گوشی و موبایل

تقریباً چهار دهه از معرفی اولین تلفن همراه می گذرد. در این مدت، ضریب نفوذ آن در کشورهای توسعه یافته به بیش از 90 درصد رسیده است. استفاده از موبایل، به طور فزاینده ای فراگیر و ضروری شده و مصرف کنندگان در سراسر جهان با اشتیاق از پتانسیل های آن استقبال می کنند. در ایران هم، تعداد استفاده کنندگان از تلفن همراه هوشمند به بیش از 57 میلیون نفر، رسیده است.
این حجم از گسترش و نفوذ موبایل، از بازار وسیعی خبر می دهد که می تواند برای فعالان آن درآمد های کلانی ایجاد نماید. فروشندگان موبایل و لوازم جانبی آن، برای رسیدن به سهم بیشتری از بازار، نیازمند بکارگیری شیوه های جدید مدیریت کسب و کار هستند. یکی از این روش ها، بکار گیری سیستم های فروش، انبارداری و مشتری مداری نوین است. با یک نرم افزار فروشگاهی یکپارچه، می توان به آسانی و سادگی کسب و کار خود را مدیریت نمود.

کاربرد های نرم افزار حسابداری ابری آسمون در
فروشگاه موبایل و لوازم جانبی
مدیریت مشتریان

با استفاده از نرم افزار فروشگاهی آنلاین آسمون امکان ثبت اطلاعات مشتری وجود دارد. این قابلیت سبب می شود کار فروش به آسانی صورت بگیرد. چراکه در زمان فروش با وارد کردن نام مشتری، خیلی سریع همۀ اطلاعات او در صندوق فروشگاهی نمایان می شود. همچنین این امکان وجود دارد که برای مشتریان حساب اعتباری در نظر گرفت و به ازای تعداد مراجعه مشخص یا در مناسبت های مختلف، بخش یا کل خدمات کارواش را بصورت رایگان ارائه نمود. اینکار موجب رضایت مشتری می شود و مراجعه مجدد او را تضمین می کند.

امکان آپلود فایل اکسل لیست تمامی محصولات بصورت یکجا

نرم افزار آسمون، امکان ثبت لیست تمامی محصولات را به صورت یکجا از طریق آپلود فایل اکسل فراهم کرده است. برای این کار، در صفحه اصلی نرم افزار، بر روی منوی محصولات کلیک کنید سپس گزینه افزودن اکسل محصول را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده، با انتخاب فایل اکسل از سیستم خود، آن را در نرم افزار آپلود کنید. همچنین، نرم افزار این امکان را فراهم آورده تا محصول جدید را بصورت دستی وارد نمایید. برای این کار، از مسیر منوی محصولات، گزینه افزودن محصول، محصول مورد نظرتان را در نرم افزار ثبت کنید. علاوه بر اینها، در همین منوی محصولات، می توانید بخش های لیست محصولات، تنوع محصولات، تعریف تخفیف، متعلقات و سایر موارد را مدیریت نمایید. با توجه به اینکه، در یک فروشگاه موبایل، تنوع محصولات نسبتا زیاد است و هر محصول اصلی، متعلقانی مانند قاب، گلس و غیره نیز دارد، بخش محصولات و متعقلات برای فروشنده موبایل بسیار کمک کننده خواهد بود.

مدیریت حرفه ای مشتریان

حتما این جمله را شنیده اید که می گوید"مشتری پادشاه است". این گزاره در یک فضای رقابتی شدید تا حد بسیار بالایی درست است. مدیریت صحیح ارتباط با مشتریان می تواند واقعا در آنها حس پادشاهی را القا کند. با توجه به اینکه صنعت موبایل یک صنعت استاندارد است و تولید کنندگان آن محدود هستند، معمولا خریداران قبل از سفارش محصول یا حضور در فروشگاه موبایل در مورد برند مد نظر خود تحقیقات کامل انجام می دهند و آن را بخوبی می شناسند. در این شرایط، چیزی که برای فروشگاه مزیت ایجاد می کند، نحوه ایجاد تجربه خرید است. در نرم افزار آسمون، می توان اطلاعات مشتریان را ثبت کرد و هر کدام را در سطح خاصی (طلایی، نقره ای و ...) قرار داد. بر اساس داده های این بخش، می توان تخفیفات یا پروموشن های متناسبی برای هر خریدار در نظر گرفت و با یک رفتار حرفه ای، تجربه خریدِ به یاد ماندنی در ذهن مشتری ایجاد نمود. مجموعه این اقدامات موجب خواهد شد تا میزان و تکرار خرید افزایش یابد و سود بیشتری نصیب فروشنده موبایل و لوازم جانبی شود.

حسابداری آسان

با استفاده از نرم افزار حسابداری ابری آسمون، می توانید تمامی امورات حسابداری مانند مدیریت حساب ها، تراز حساب ها، مدیریت چک، سود ناویژه و دیگر موراد حسابداری را انجام دهید، بدون اینکه نیاز به یک حسابداری حرفه ای داشته باشید.

گزارش گیری یکپارچه

تصمیم گیری داده محور، از جدیدترین شیوه های مدیریت کسب و کارها است. در بخش گزارش گیری نرم افزار، می توان انواع و اقسام داده و مستندات را از کسب و کار تهیه کرد و با تحلیل آنها، تصمیم گیری دقیق و حرفه ای تری انجام داد. گزارش گیری دوره ای از میزان فروش و درآمد، به صاحبین فروشگاه موبایل این امکان را می دهد تا به موقع در جریان سلیقه مشتریان و تغییرات تقاضا قرار بگیرند و سفارشات خرید آینده خود را بر مبنای این اطلاعات تنظیم نمایند.

نرم افزار فروشگاهی برای فروشگاه گوشی و موبایل نرم افزار حسابداری ابری آسمون بعلت استفاده از فناوری رایانش ابری نیاز به زیرساخت خاصی ندارد و با ارائه نسخه اندرویدی، در موبایل هم قابل استفاده است دموی رایگان نرم افزار حسابداری ابری آسمون