آسمون | نرم افزار حسابداری فروشگاهی در خشکشویی
نرم افزار حسابداری فروشگاهی در خشکشویی

با توسعه تکنولوژی، شاهد ظهور استارت آپ های خشکشویی آنلاین هستیم. این خشکشویی ها با استفاده نرم افزار حسابداری فروشگاهی و با تجمیع و ارائه خدمات در محل، رقیب اصلی شیوه های سنتی بشمار می روند. گسترش شهرنشینی و شاغل بودن همزمان والدین موجب استقبال از خدمات خشکشویی شده است.
در سالهای اخیر، صنعت خدمات خشکشویی با تغییراتی روبرو شده است. به طور مثال واحدهای خشکشویی تلاش می کنند خدمات دریافت و تحویل در محل را با استفاده از وبسایت خود ارائه نمایند. این تغییرات موجب شده است این صنعت از حالت سنتی خود خارج شده و شکل مدرنی به خود بگیرد.
اگر بصورت سنتی خشکشویی خود را اداره می کنید، پیشنهاد می کنیم با استفاده از خدمات تیم آسمون، از امکانات ساده و آسان نرم افزاری این مجموعه برای مدرن سازی کسب و کار خود استفاده نمایید. همچنین می توانید خشکشویی آنلاین خود را تاسیس کنید. با ما همراه باشید تا از امکانات نرم افزاری آسمون و ایجاد فروشگاه آنلاین اطلاعات جامعی کسب نمایید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی در خشکشویی
سطح بندی مشتریان

ممکن است هر فرد در سال بارها و بارها از خدمات خشکشویی استفاده کند. صاحبان این صنف باید اقداماتی انجام دهند تا بتوانند علاوه بر حفظ مشتریان فعلی، مشتریان جدیدی نیز جذب کنند. برای این منظور ضرورت دارد لیستی تهیه شود و هر مشتری با توجه به تعداد مراجعه و میزان پرداختی در یک طبقه خاصی قرار بگیرد. با سطح بندی مشتریان، امکان ارائه خدمات بهتر فراهم می شود که نتیجه آن افزایش رضایت مشتری، تکرار خرید و سود بیشتر خواهد بود. نرم افزار آسمون، امکان سطح بندی مشتریان و ایجاد باشگاه مشتری را فراهم کرده است. کاربر آسمون در صنف خشکشویی می تواند با استفاده منوی مشتری مداری، مشتریان خود را سطح بندی کند و برای هر سطحی تخفیفات و جشنواره فروش متناسب با آن، در نظر بگیرد.

خدمات چند شعبه ای

معمولا فعالین هر کسب و کاری بعد از انباشت سرمایه و کسب تجربه، اقدام به افزایش شعب فروشگاهی خود می کنند. یکی از چالش های افزودن شعب، مربوط به امور حسابداری و فروش است. در نرم افزار آسمون، با شبکه کردن سیستم های فروشگاهی و حسابداری می توان این چالش را حل کرد و امور مربوط به شعب مختلف را بصورت جامع و یکپارچه انجام داد. مدیر یک خشکشویی زنجیره ای می تواند با استفاده از خدمات چندشعبه ای آسمون، در جریان کلیه امور کسب و کار خود باشد و گزارش های تجمیعی و تفکیکی کلیه شعبات را دریافت نماید.

مدیریت جامع منابع انسانی

غالبا در یک خشکشویی تعدادی کارگر مشغول کار هستند. مدیریت ساعات کاری، دستمزدها، تشویقی ها و اضافه کاری های پرسنل می تواند به کاری نسبتا پیچیده تبدیل شود. با استفاده از نرم افزار ابری آسمون، می توان لیست متصدیان و پرسنل را اضافه نمود و برای هریک کارکرد و تشویقی خاصی در نظر گرفت، تا پرداختی های پرسنل با دقت بالایی انجام گردد.

ایجاد فروشگاه آنلاین

در حال حاضر بواسطه افزایش ترافیک و کمبود زمان، بیشتر افراد ترجیح می دهند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. اخیرا تعداد زیادی از خشکشویی ها به ارائه خدمات دریافت و تحویل در محل روی آورده اند و سفارشات خود را به صورت اینترنتی دریافت می کنند. تیم پشتیبانی آسمون، با ایجاد بسترهای لازم، خدمت فروشگاه آنلاین را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. خشکشویی ها می توانند برای افزایش مشتری و درآمد خود، فروشگاه اینترنتیِ جامع و ریسپانسیو آسمون را راه اندازی کنند.

نرم افزار فروشگاهی برای خشکشویی آسمون، علاوه بر ارائه امکانات بالا، خدماتی مانند ثبت خرید مواد شیمیایی مورد استفاده در خشکشویی، خدمات حسابداری آسان و گزارش گیری دوره ای را نیز ارائه می دهد دسترسی رایگان به بهترین نرم افزار حسابداری