آسمون | دموی رایگان نرم افزار حسابداری در زیورآلات
نرم افزار حسابداری تحت وب در فروشگاه زیورآلات

ممکن است درنظر داشته باشید برای فروشگاه طلا و جواهر فروشی خود نرم افزار حسابداری تهیه کنید. ما در اینجا به شما دموی رایگان نرم افزار حسابداری آسمون را معرفی می نماییم و پیشنهاد می دهیم از این نرم افزار برای مدیریت بهتر فروش و مشتری مداری از آن بهره مند شوید.

زیورآلات وسایل تزئینی کوچکی هستند که برای زینت شخصی استفاده می شوند، مانند سنجاق سینه، حلقه، گردنبند، گوشواره، آویز، دستبند و سرآستین. قبل از شیوع جهانی کووید-19، تخمین زده می شد که حجم بازار صنعت جواهرسازی تا سال 2025 به 480 میلیارد دلار برسد. علیرغم چالش‌های همه‌گیری، همچنان صنعت جواهرات با اطمینان در حال رشد است و این بخش هیچ نشانه‌ای از کند شدن را نشان نمی‌دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، بین ۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰ واحد صنفی طلا و جواهر در تهران وجود دارد. البته به این تعداد باید فعالان حوزه بدلیجات را نیز اضافه نماییم. آمار دقیقی از تعداد واحد های بدلیجات در کشور وجود ندارد. کسانی که در حوزه زیورآلات مشغول به فعالیت هستند عمدتا در دو گروه زیورآلات اصل و بدلیجات جای می گیرند. هر کدام از این گروه ها مشتریان خاص خود را دارند. کسانی که قصد دارند به این حوزه وارد شوند، از قبل باید نسبت به بخشی که می خواهند در آن فعالیت کنند، آگاه باشند و تخصص ها و ملزومات آن را بدست بیاورند.

نرم افزار حسابداری تحت وب آسمون
برای فروشگاه زیورآلات
تعریف مالیات برای محصول

بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده، 9 درصد مالیات برای خرید و فروش طلا در نظر گرفته شده است. البته توجه شود که این درصد صرفا به سود و اجرت تعلق می گیرد و شامل اصل طلا نمی شود. در منوی محصولات نرم افزار آسمون، این امکان فراهم شده است که مالیات برای هر محصول تعریف شود. علاوه بر آن، کاربر می تواند برای محصول، تخفیف نیز در نظر بگیرد. سیستم نرم افزاری آسمون، بصورت خودکار مبلغ مالیات و تخفیف را در فاکتور نهایی اعمال می کند.

گزارش گیری آسان

در بخش گزارش گیری نرم افزار، می توان به اسناد متنوع و دقیقی مانند گزارش فروش، حسابداری، خرید و غیره دسترسی پیدا کرد. مسئول فروشگاه زیورآلات با تحلیل داده های مربوط به این گزارشات، از روند تقاضا، فروش و سلیقه مشتریان آگاه می شود و می تواند از این اطلاعات در تصمیم گیری های آتی خود استفاده کند.

مدیریت روابط مشتری

در منوی مشتری مداری نرم افزار، می توان بر اساس معیار های مختلف، مشتریان را طبقه بندی کرد و برای هرکدام خدمات متناسبی در نظر گرفت. براساس داده های بخش مشتری مداری، امکان اطلاع رسانی محصول جدید یا طرح های جدید وجود دارد و حتی می توان بصورت سفارشی مصنوعات مد نظر مشتری را تهیه کرد و در اختیار او گذاشت.

ایجاد فروشگاه آنلاین

فعالان بخش بدلیجات براحتی و بدون نگرانی می توانند فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنند و بخشی از فروش خود را از فضای مجازی بدست بیاورند. با این وجود، ممکن است فعالین طلا و جواهرات؛ بعلت نوع کارشان، نتوانند اعتماد لازم برای خرید آنلاین را ایجاد کنند اما باز هم وبسایت به کمک شان خواهد آمد!. فروشندگان جواهرآلاتِ اصل، با ایجاد فروشگاه آنلاین می توانند کمپین های آگاهی از برند و تبلیغات اینترنتی را برای کسب و کار خود انجام دهند. آپلود تصاویر کارهای جدید، گرفتن نظرات مخاطبین و تولید مقالات تخصصی در حوزه جواهرات از جمله مواردی که می تواند مشتریان بالقوه را به فروشگاه هدایت کند. تیم آسمون، با ایجاد بسترهای لازم، امکان ایجاد فروشگاه آنلاین را برای فعالان صنف جواهرآلات و بدلیجات فراهم آورده است. وبسایت اینترنتی آسمون، با طراحی زیبا و دقت بالا می تواند نقش مهمی در بازاریابی و فروش موفقیت آمیز فروشگاه های طلا و جواهر ایفا کند.

نرم‌افزار ابری آسمون برای فروشگاه زیورآلات خودت قابلیت‌های آسمون رو بررسی کن! دموی رایگان نرم افزار حسابداری آسمون