آسمون | صندوق فروشگاهی ابری شرکت های پخش
صندوق فروشگاهی آنلاین درصندوق فروشگاهی ابری در شرکتهای فروش و پخش

معرفی و فروش موفق محصول از مهمترین دغدغه های عرضه کنندگان است. یکی از موثرترین راه ها استفاده از فروش مویرگی است. این شیوه فروش توسط شرکتهای پخش بکار گرفته می شود . بخاطر افزایش تولید کنندگان و تاجران، رقابت برای عرضه محصول شدت بیشتری پیدا کرده و زمینه لازم را برای شکل گیری شرکت ها پخش مویرگی فراهم ساخته است.

استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین که قابلیت برنامه ریزی دقیق خرید و فروش، انبارداری و مدیریت مشتری را دارد یکی از راه‌هایی است که می تواند چشم انداز مناسبی برای توسعه کسب و کار پیش روی مدیران قرار دهد.
امکانات سخت افزاری مورد نیاز
برای شرکت های پخش
صندوق فروشگاهی ابری ثابت و سیار

صندوق فروشگاهی سیار یکی از محصولات ممتاز تیم آسمون است و به ویزیتورها و بازاریابان کمک می کند با خیال راحت عملیات فروش خارج از شرکت را انجام دهند. صندوق فروشگاهی ثابت، محصول دیگری است که برای استفاده در داخل شرکت های پخش مناسب است. هر دوی این صندوق ها با نرم افزار ابری آسمون هماهنگ هستند و براحتی می توان از طریق آنها عملیات فروش، حسابداری و انبارداری را انجام داد.

دستگاه پوز سیار

داشتن دستگاه پوز سیار به عملیات فروش شرکت های پخش کمکی فراوانی می کند و آنها را قادر می سازد حساب و کتاب های پرداختی و دریافتی خود را با خیال راحت انجام دهند.

نرم افزار فروشگاهی ابری
صندوق فروشگاهی فراسو
دارای چاپگر حرارتی
قیمت مناسب
نرم افزار اختصاصی
مجهز به نمایشگر لمسی
اطلاعات بیشتر
امکانات نرم‌افزاری مورد نیاز
برای شرکت های فروش و پخش

فروش سریع و دقیق، کنترل فروشگاه‌های با تعداد بالا، جمع‌آوری اطلاعات پراکنده، تحلیل داده ها برای تعیین خط مشی فروش و تامین موجودی کالای فروشگاه‌ها، از مهم‌ترین چالش‌های شرکت های پخش است. نرم افزار فروشگاهی آسمون، از طریق یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، و با قابلیت هایی که ارائه می دهد باعث می شود مدیریت شرکت های پخش بصورت یکپارچه و منسجم امکان پذیر شود. در ادامه، بخشی از ویژگی های این نرم افزار را بررسی می کنیم.

مدیریت مشتریان

با ثبت اطلاعات مشتری می توان بصورت دقیق مقدار خرید و نحوه پرداخت هر یک را ثبت نمود. با استفاده از این داده ها، امکان طبقه بندی مشتریان فراهم می شود. با اینکار، می توان مشتریان مهم را مشخص نمود و برای ترغیب آنها پیشنهادهای جذاب تری ارائه داد. یکی از این پیشنهادهای جذاب، ارائه خدمات فروش چکی یا اعتباری است. رفتار حرفه ای با مدیران فروشگاههای مهم، سبب ایجاد اعتماد و اطمینان می شود. درنتیجه، مقاومت برای فروش محصولاتی که تازه به بازار معرفی می شوند، بصورت چشمگیری کاهش پیدا می کند.

نحوه و میزان خرید مشتریان

سابقه خرید هر مشتری در پروفایل مخصوصش در نرم افزار ذخیره می شود. ویزیتور با استفاده از این داده ها، می تواند امتیاز باشگاه مشتریان در نظر بگیرد و متناسب با آن به مشتریان تخفیف دهد.

سطوح مشتریان

در بخش سطوح مشتریان، می توان امتیازی به هر مشتری داد (برای مثال سطح ممتاز ، متوسط ، ضعیف) و مشخص نمود که هر مشتری با چه میزان خرید می تواند امتیاز خود را افزایش دهد و تخفیف های بیشتری دریافت نماید.

تخصیص اعتبار به مشتریان

می توان برای مشتری متناسب با میزان خرید، اعتبار در نظر گرفت. با اینکار، به او اجازه داده می شود تا سقف اعتبارش، خرید نماید و در فاصله زمانی مشخصی صورتحساب هایش را تسویه کند.

بازگشت از فروش

در هر دادوستدی ممکن است یکی از طرفین از انجام معامله منصرف شود. نرم افزار آسمون این امکان فراهم آورده که در صورت انصراف مشتری از خرید، فروش انجام شده مرجوع شود. فاکتور برگشت شده در فرایند حسابداری و انبارداری ثبت می گردد و وضعیت موجودی به قبل از فروش تغییر پیدا می کند.

انبارداری

شرکت های پخش بخاطر اینکه با حجم زیادی از محصولات مواجه هستند، باید بهترین و دقیقترین سیستم های انبارداری را بکار گیرند. نرم افزار انبارداری آسمون، با بهره گیری از فناوری ابری، توانسته است دقت و نظم بالایی را برای کنترل امور انبارداری ارائه کند. کاربر آسمون می تواند از زمان دریافت کالا تا لحظه تحویل را زیر نظر داشته باشد و بتواند با کنترل لحظه ای موجودی از انباشته ‌شدن بیش از حد انبار ممانعت کند.

حسابداری

نرم افزار ابری آسمون، این قابلیت را دارد که همه فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار را به آسانی انجام دهد. در بخش حسابداری، می توان گزارش های مربوط به تراز حساب ها، گردش حساب ها، صورتحساب سود و زیان و سود ناویژه را دریافت نمود.

گزارش

با استفاده از نرم افزار آسمون، می توان گزارش های دوره ای دقیقی از وضعیت کسب و کار دریافت کرد. هریک از این داده ها اهمیت بسیار بالایی برای تحلیل دقیق وضعیت شرکت دارند. این گزارش ها، مواردی همچون سود و زیان فصلی و سالانه، وضعیت درآمد جاری شرکت، میزان رشد فروش و ... را شامل می شود و می تواند در تصمیم گیری های آتی مدیران تاثیر بگذارد.

نرم‌افزار ابری آسمون برای شرکت پخش صندوق فروشگاهی ابری آسمون بر مبنای رایانش ابری کار می کند. برای استفاده از محیط ابری نرم افزار آسمون بر روی لینک زیر کلیک کنید. خودت قابلیت‌های آسمون رو بررسی کن! دسترسی رایگان به صندوق فروشگاهی آنلاین آسمون