آسمون | بهترین نرم افزار حسابداری در لوازم خانگی
بهترین نرم افزار حسابداری در فروشگاه لوازم خانگی

بهترین نرم افزار حسابداری برای صنف لوازم خانگی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در این مقاله قصد داریم درمورد امکانات بهترین نرم افزار حسابداری، اطلاعاتی را در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.
لوازم خانگی، طیف وسیعی از کالا های مصرفی خانوارها را شامل می شود. غالبا خریداران لوازم خانگی با برنامه ریزی قبلی اقدام به خرید می کنند و وقت زیادی را برای تحقیق در مورد قیمت، کیفیت یا برند مورد نظرشان صرف می نمایند. وجود فروشگاههای اینترنتی و اطلاعات موجود در وب، فرایند تحقیق را ساده تر کرده است. از اینرو، مشتریان عمدتا قبل از حضور در مغازه ها، از قیمت ها و ویژگی های لوازم خانگی باخبر هستند.
فروشنده لوازم خانگی نیز بهتر است حرفه ای تر عمل کند و بتواند در این کسادی بازار از رقبای خود پیشی بگیرد. یکی از بخش هایی که فروشنده محصولات خانگی باید به آن توجه کند، حسابداری و صندوق فروشگاهی است. چرا که این موضوع بر تجربه خرید اثر دارد و می تواند بر درآمد و سودآوری فروشگاه موثر واقع شود.

۵ ویژگی اصلی بهترین نرم افزار حسابداری
مدیریت و انبارداری فروشگاه را تسهیل می کند

نرم افزار فروش لوازم خانگی، به کاربر اجازه می دهد تا موجودی ریالی و عددی تک تک محصولات را به صورت دقیق در اختیار داشته باشد. از دیگر امکانات نرم افزار هیبریدی آسمون، ارائه جزئیاتی نظیر کشور تولید کننده، جنس محصول، گارانتی، ویژگی های ظاهری(رنگ، سایز و …) محصولات و توضیحات اضافی است که موجب می شود عملیات انبارداری و فروش با دقت بیشتری تنظیم گردد

عملیات خرید و فروش را ساده می کند

گزارش فروش روزانه، ارائه مستندات فروش هفتگی و ماهانه و گزارش افزایش یا ریزش فروش شعب، از دیگر ویژگی های نرم افزار آسمون در بخش محصولات خانگی است. لیست تراکنش ها و گردش کارها، اطلاعات مهم دیگری هستند که نرم افزار در اختیار مدیر فروشگاه قرار می دهد. مالک فروشگاه، با این داده ها می تواند کنترل های لازم را برای خرید های آتی اعمال کند.

رسیدگی به حساب های مشتریان را ساده تر می کند

با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، خرید نقدی آن در سالهای اخیر برای بعضی از افراد جامعه غیر قابل دسترس شده است. در این شرایط، فروشندگان برای پیشبرد فروش، به عرضه قسطی یا چکی محصولات خود روی آورده اند. از طرف دیگر با توجه به نوسانات بازار لوازم خانگی، صاحبان فروشگاهها مجبور به اخذ وام از بانکها و موسسات اعتباری می شوند. در این مواقع، نرم افزار ابری آسمون می تواند به فروشنده محصولات خانگی در مدیریت امور بانکی، اقساط و سررسید چک های مشتریان کمک فراوانی بکند. آسمون با ارائه این امکانات، به انضباط مالی فروشگاه کمک کرده و خیال مدیریت را از وصول چک های مشتریان یا پرداخت اقساط بانکی در زمان مد نظر، راحت می کند.

مدیریت چند شعبه ای را آسان می کند

مالکان فروشگاه های لوازم خانگی زنجیره ای نیاز دارند از موجودی، عملیات فروش، حسابداری و انبارداری تک تک شعبات مطلع شوند. برای این کار لازم است سیستم های فروشگاهی و حسابداری شعبات با همدیگر شبکه شوند. آسمون، قابلیت شبکه سازی شعبات مختلف را دارد و به مدیریت کسب و کار کمک می کند بصورت یکپارچه و منسجم فروشگاه زنجیره ای را اداره نماید.

امکان مدیریت مشتری، سفارش ها و هزینه حمل را دارد

با استفاده از نرم افزار ابری آسمون می توان یک سیستم مدیریت مشتری جامع ایجاد کرد و مشتریان را بر اساس میزان خرید طبقه بندی نمود. همچنین با تشکیل باشگاه مشتریان امکان ارسال پیامک های مناسبتی نیز فراهم می گردد. با این کار می توان به مشتریان قبلی، نام برند و تجدید خرید را یادآوری نمود یا برای مشتریان مهم جوایز و تخفیفات ویژه ای در نظر گرفت. علاوه بر اینها با استفاده از نرم افزار هیبریدی آسمون، هزینه حمل اقلام بزرگ مثل یخچال و تلویزیون و زمان تحویل آنها قابل مدیریت و کنترل می شود.

نرم افزار فروشگاهی برای فروشگاه لوازم خانگی نرم افزار حسابداری ابری آسمون بعلت استفاده از فناوری رایانش ابری نیاز به زیرساخت خاصی ندارد و با ارائه نسخه اندرویدی، در موبایل هم قابل استفاده است دسترسی رایگان به بهترین نرم افزار حسابداری