آسمون | نرم افزار حسابداری تحت وب در لوازم آرایشی و بهداشتی
نرم افزار حسابداری تحت وب در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی، با سرعت بالایی در حال رشد است. بر طبق آمار، تقاضای مصرفی محصولات آرایشی در ایران بسیار بالاست بطوریکه رتبه هفتم جهان و دوم خاورمیانه را بخود اختصاص داده است. با رشد این صنعت، انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ خدماتی و تولیدی در این زمینه ایجاد شده اند. فروشگاه لوازم آرایشی، یکی از این کسب و کارهاست.

نرم افزار حسابداری تحت وب آسمون
برای فروشگاه آرایشی و بهداشتی
انبارداری

در بخش انبارداری نرم افزار حسابداری تحت وب می توانید از لحظه دریافت اجناس تا تحویل به مشتری را رصد کنید. اطلاع از مقدار موجودی کالا در انبار بصورت لحظه ای و مقدار فروش آن از دیگر امکانات نرم افزار است. با استفاده از داده های میزان فروش دوره ای و مقدار موجودی، می توان خرید ها را طوری تنظیم کرد که از انباشته شدن بیش از حد موجودی در انبار و مغازه جلوگیری شود.

مدیریت مشتریان

مشتریان فروشگاه لوازم آرایشی معمولا در دو دسته قرار می گیرند: مشتریان معمولی؛ که برای مصرف شخصی خرید می کنند و آرایشگاهها. ثبت اطلاعات هریک از این مشتریان بصورت جداگانه، قابلیت ممتازی است که نرم افزار ابری آسمون ارائه می دهد. از این طریق، فروشنده می تواند مشتریان خود را بر اساس میزان خرید و درجه اهمیت، طبقه بندی نماید. کاربر با استفاده از این داده ها، قادر خواهد بود باشگاه مشتریان ایجاد کند یا اینکه جشنواره فروش برای مناسبت های مختلف در نظر بگیرد. علاوه بر اینها، برای مشتریان آرایشگاهی؛ که خریدهای عمده انجام می دهند، می توان امکان خرید اعتباری را فعال کرد و از این طریق سبب شد نسبت به فروشگاه وفادار بمانند و خریدهای آینده خود را هم از فروشگاه انجام دهند.

گزارش

یک فروشگاه لوازم آرایشی با انبوه وسیعی از اقلام و اجناس احاطه می شود. برای مدیریت این طیف حجم از اقلام، داشتن گزارشات لحظه ای بسیار ضروری است. ثبت لحظه ای وضعیت خرید و فروش قابلیت دیگری است که نرم افزار ابری آسمون ارائه می دهد و به مدیریت فروشگاه کمک فراوانی می کند. مرور داده‌های مالی، دریافت صورتحساب سود و زیان، گردش حساب لحظه ای و مدیریت چک ها از جمله موارد دیگری است که نرم افزار ارائه می دهد و سبب می شود وضعیت امور بصورت دقیق به مدیر گزارش شود و در صورت نیاز تغییرات احتمالی اعمال گردد. همه این گزارشات در حالی ارائه می شود که نیازی به حضور حسابدار یا متخصص در فروشگاه نیست و کاربری که دانش عمومی دارد می تواند براحتی و با چند کلیک این گزارشات را دریافت نماید.

فروشگاه آنلاین آسمون

مدتی که از راه اندازی فروشگاه گذشت و تجربه کافی حاصل شد، امکان افزایش شعب نیز وجود خواهد داشت. مدیریت فروشگاه، می تواند از طریق شبکه کردن سیستم حسابداری شعب مختلف، کسب و کار خود را بصورت یکپارچه و منسجم اداره کند. علاوه بر این، ممکن است فروشنده بخواهد محصولات خود را بصورت اینترنتی هم به فروش برساند. تیم آسمون، این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است و به صاحبین فروشگاه های لوازم آرایشی این اجازه را می دهد با لوگو و برند اختصاصی خود یک فروشگاه اینترنتی راه بیاندازند. همه کارهای پشتیبانی فروشگاه آنلاین را تیم آسمون برعهده خواهد گرفت.
برای دیدن یک نمونه فروشگاه آنلاین آسمون کلیک کنید.

نرم‌افزار ابری آسمون برای فروشگاه آرایشی و بهداشتی خودت قابلیت‌های آسمون رو بررسی کن! دسترسی رایگان به صندوق فروشگاهی آنلاین آسمون