آسمون | نرم افزار فروشگاهی آنلاین در کارواش
نرم افزار حسابداری تحت وب در کارواش

رشد سریع تعداد خودروها و افزایش ارزش و اهمیت آنها به مشاغلی مانند کارواش رونق بخشیده و آن را به یکی از پرطرفدارترین کسب و کارهای حال حاضر تبدیل کرده است. با توجه به اینکه رقابت شدیدی بین کارواش ها وجود دارد جذب مشتری بیشتر و جلب رضایت آنها، سخت تر از قبل شده است. استفاده از تجهیزات مناسب در این بازار رقابتی می تواند در حفظ مشتری تعیین کننده باشد.
تجهیزات مکانیزه و حرفه ای، تحول بزرگی در این کسب و کار ایجاد کرده است. آشنایی کامل با این لوازم می تواند به راه اندازی کارواش مدرن و تخصصی منجر شود.

نرم افزار فروشگاهی آنلاین آسمون برای کارواش
مدیریت مشتریان

با استفاده از نرم افزار فروشگاهی آنلاین آسمون امکان ثبت اطلاعات مشتری وجود دارد. این قابلیت سبب می شود کار فروش به آسانی صورت بگیرد. چراکه در زمان فروش با وارد کردن نام مشتری، خیلی سریع همۀ اطلاعات او در صندوق فروشگاهی نمایان می شود. همچنین این امکان وجود دارد که برای مشتریان حساب اعتباری در نظر گرفت و به ازای تعداد مراجعه مشخص یا در مناسبت های مختلف، بخش یا کل خدمات کارواش را بصورت رایگان ارائه نمود. اینکار موجب رضایت مشتری می شود و مراجعه مجدد او را تضمین می کند.

مدیریت پرسنل اداری و خدماتی

معمولا در کارواش ها، تعداد زیادی کارگر خدماتی بصورت همزمان مشغول شست و شوی خودرو ها هستند، درکنار این کارگرها، ممکن است تعدادی نیروی اداری یا مسئول خرید نیز مشغول بکار باشند. ثبت دقیق ساعات کاری، ارائه دستمزد و اضافه کاری متناسب با هر نیرو و اختصاص مزایا و تشویقی به هریک از پرسنل یکی از چالش های اصلی مدیر کارواش است. با استفاده از نرم افزار آسمون می توان برای هریک از پرسنل فیلدی تعریف کرد و متناسب با ساعت کاری هرکدام، پرداخت های لازم را انجام داد.

انبارداری

در یک کارواش روزانه مقدار زیادی مواد شوینده مصرف می شود. سطل، وسایل تی شویی، شلنگ و اتصالات آن و اقلام دیگر از جمله مواردی هستند که مصرف روزانه دارند. با استفاده از بخش انبارداری نرم افزار می توان مقدار موجودی لحظه ای و مصرف هرکدام از اقلام مصرفی را کنترل کرد و برای خرید بموقع آنها اقدام نمود.

حسابداری

حسابداری یکی از بخش های مهم یک کسب و کار است. با استفاده از نرم افزار ابری آسمون، می توان همه فعالیت‌های حسابداری مربوط به کارواش را براحتی و سهولت تمام انجام داد. گزارش گردش حساب، ثبت سند حسابداری، اطلاعات حساب‌ها، تراز حسا‌ب‌ها و محاسبه سود ناویژه از جمله اطلاعاتی است که کاربر می تواند فقط با چند کلیک به آنها دسترسی پیدا کند.`

گزارش

مدیر هر کسب و کاری نیاز دارد در دوره های ماهانه یا فصلی از وضعیت کسب و کار خود آگاه شود. مدیران کارواش ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. بخش گزارش گیری نرم افزار این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد تا گزارش های دوره ای برای مدیر کارواش ارائه کند. این داده ها شامل گزارش سود و زیان، اسناد حسابداری، مدیریت چک ها و صورتحساب ها و وضعیت کلی کسب و کار است. مدیریت کارواش با استفاده از این اطلاعات، در جریان مشکلات احتمالی کسب و کار خود قرار می گیرد و می تواند تصمیم گیری لازم را برای حل آنها اتخاذ کند.

نرم‌افزار ابری آسمون برای کارواش خودت قابلیت‌های آسمون رو بررسی کن! دسترسی رایگان به نرم افزار فروشگاهی آنلاین آسمون